Результати

Фінішний протокол та категорії

П1 ВIB Ім'я Призвище Результат Відставання А2 Категорія
1 92. Артем Бутенко (Херсон) 00:01:10 -- 1 6 . Хлопці байк від 5 до 6 років
Середня швидкість переможця 25.71 км/г
2 87. Ілья Ольшанский (Каховка) 00:01:11 -- 2 6 . Хлопці байк від 5 до 6 років
Середня швидкість переможця 25.71 км/г
3 91. Єгор Бутенко (Херсон) 00:01:11 -- 3 6 . Хлопці байк від 5 до 6 років
Середня швидкість переможця 25.71 км/г
1 88. Ілля Лятуринский (Каховка) 00:01:23 -- 4 8 . Хлопці байк від 7 до 8 років
Середня швидкість переможця 21.69 км/г
4 78. Іван Геращенко (Каховка) 00:01:27 -- 5 6 . Хлопці байк від 5 до 6 років
Середня швидкість переможця 25.71 км/г
5 67. Олександр Буряков (Херсон) 00:01:28 -- 6 6 . Хлопці байк від 5 до 6 років
Середня швидкість переможця 25.71 км/г
1 50. Ярослав Стрелецкий (Н. Каховка) 00:01:49 -- 7 4 . Хлопці байк до 4 років
Середня швидкість переможця 16.51 км/г
2 99. Степан Ковальов (Н. Каховка) 00:01:49 -- 8 4 . Хлопці байк до 4 років
Середня швидкість переможця 16.51 км/г
6 149. Дмитрий Тамошевский (Каховка) 00:01:53 -- 9 6 . Хлопці байк від 5 до 6 років
Середня швидкість переможця 25.71 км/г
3 142. Андрій Франковський (Херсон) 00:01:54 -- 10 4 . Хлопці байк до 4 років
Середня швидкість переможця 16.51 км/г
1 86. Ілона Ольшанска (Каховка) 00:03:40 -- 11 7 . Дівчата байк від 7 до 8 років
Середня швидкість переможця 8.18 км/г
2 150. Ярослав Комягин (Каховка) 00:03:49 + 02:26 12 8 . Хлопці байк від 7 до 8 років
Середня швидкість переможця 21.69 км/г
3 74. Микола Буряков (Херсон) 00:03:50 + 02:27 13 8 . Хлопці байк від 7 до 8 років
Середня швидкість переможця 21.69 км/г
1 60. Дмитро Милейко (Каховка) 00:03:53 -- 14 Поза заліком
Середня швидкість переможця 7.73 км/г
1 111. Софія Баленко (Херсон) 00:04:03 -- 15 11 . Дівчата байк від 11 до 12 років
Середня швидкість переможця 7.41 км/г
2 52. Роман Должанський (Нова Каховка) 00:04:17 -- 16 Поза заліком
Середня швидкість переможця 7.73 км/г
1 98. Костя Литвиненко (Каховка) 00:04:19 -- 17 12 . Хлопці байк від 11 до 12 років
Середня швидкість переможця 6.95 км/г
3 95. Дмитро Татровський 00:04:32 -- 18 Поза заліком
Середня швидкість переможця 7.73 км/г
2 89. Дарія Осіння (Каховка) 00:04:53 -- 19 11 . Дівчата байк від 11 до 12 років
Середня швидкість переможця 7.41 км/г
1 85. Сергій Светицький (Коробки) 00:05:01 -- 20 14 . Юнаки байк від 13 до 14 років
Середня швидкість переможця 5.98 км/г
2 84. Артем Светицкий (Коробки) 00:05:02 -- 21 14 . Юнаки байк від 13 до 14 років
Середня швидкість переможця 5.98 км/г
3 77. Юлія Атлеснова (Каховка) 00:05:27 + 01:24 22 11 . Дівчата байк від 11 до 12 років
Середня швидкість переможця 7.41 км/г
K1 Позиція у категорії
A2 Позиція в генералі